O GOSPODARSTWIE

EKOSIOŁO

Witamy Państwa na stronie gospodarstwa Eko Sioło znajdującego się w miejscowości Bistuszowa 1 koło  Ryglic.

Okolica i położenie

Malownicza, spokojna  lokalizacja w okolicy Ryglic oraz Parku Krajobrazowego Pasma Brzanki i komfortowe warunki pobytu sprawiają, że jest to idealne miejsce do wypoczynku dla całej rodziny, aktywnej turystyki, imprez okolicznościowych, a także szkoleń firmowych. Miejscowość położona jest na północnym skraju Pogórza Karpackiego w Bistuszowej, 4 km od Tuchowa, a około 30 km od Tarnowa. Walory przyrodnicze i krajobrazowe zachęcają do pieszych wycieczek i rajdów rowerowych, ukazując piękno i różnorodność flory i fauny.

Innymi walorami okolicy jest łagodny górski klimat, czyste powietrze oraz mało zdegradowane środowisko naturalne z licznymi chronionymi roślinami. W lasach, które stanowią pewną część Bistuszowej, spotkać można: sarny, jelenie, dziki, zające, bażanty i kuropatwy. Widoki, jakie rozpościerają się z Bistuszowej Podlesie czynią to miejsce niezwykłym.

Ekosioło

Eko Sioło to 4 ha terenu w pięknej okolicy otoczonego lasem. Na jego terenie znajduje się jezioro o powierzchni 30 arów z dwoma sztucznymi wyspami zasilane wodą z lokalnego strumyczka. Jedna z wysp jest miejscem lęgowym łabędzi. Jezioro jest otoczone ścieżką spacerowa prowadzącą po urokliwych mostkach. Do dyspozycji gości przygotowaliśmy też plażę usypaną z piasku, na której można się opalać, grać w siatkówkę plażową, palić ognisko, grillować, pływać łódką po jeziorze czy wędkować.

Oferujemy 34 komfortowych miejsc noclegowych w dwuosobowych pokojach z łazienkami. W domu znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, kominek, jadalnia, ogólnodostępny taras z grillem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

EkoSioło - noclegi Bistuszowa